מארב - אמנות . תרבות . מדיה
אודותינוצרו קשר
שלח
מדריך / מידע כללי

--

MusraraMix #5

2005-05-18 16:38:46   הקטנת הטקסט בכתבההגדלת הטקסט בכתבה

הודעה לעיתונות:

30.5-2.6

פסטיבל מוסררה מיקס#5  הינו אירוע רב תחומי ורב משתתפים , מהארץ ומחו"ל, המשלב מוסיקה, וידאו, מחול , מיצגים ומיצבים, וידאו ארט, תערוכות צילום, קולנוע אקספרימנטאלי, מפגש עם אמנים, אוצרים חוקרי אמנות החוברים יחדיו לפאנלים,דיונים, הרצאות בנושאים העומדים במרכז העשייה האמנותית, החברתית והאישית
מוסררה מיקס הוא פסטיבל המופק ע"י ביה"ס – סטודנטים, בוגרים ומורים. האירועים כולם מתקיימים בשכונת מוסררה בחללים בהם מתקיימת פעילות ביה"ס בלב השכונה המהווה בעבורנו מרחב תרבותי מורכב, אתוס של מאבק חברתי סביבה קוסמופוליטית בתפר בין מזרח למערב. הכניסה לכל האירועים היא 'שלם לפי יכולתך' (למעט סטודנטים ותושבי מוסררה)
במסגרת הפסטיבל תוצג תערוכה של הצלם האמריקאי והחשוב ארתור טרס.
בגלריה הקהילתית מוסררה 2 יוצגו עבודות של סטודנטים אשר חלקן פרי של דיאלוג עם השכונה ותושביה, קטעים מוסיקליים מתוך 'פיוטי מוסררה' פרויקט משותף לסטודנטים ולתושבי שכונה.
בין המופעים אשר יועלו:  אבי ברמן וענת שמגר – מוסיקה ומחול,מופע בכורה
המופע החדש של המוסיקאי אילן גרין 'תקליט קטן', יצירות אודיו ויזואליות של רון קציר ונבט יצחק כמו כן הופעה של BLOW UP פרוייקט מחול צילום ומוסיקה.
מופע מוסיקה וסדנה  של המוסיקאי הגרמני מארק בארנס(בסיוע מכון גטה)
זאת לצד הרצאות ומפגשים בתחומי הוידיאו ארט בהנחייתה של אילנה טננבאום ממוזיאון חיפה. הרצאה בנושא הניו מדיה ואקטיביזם של נט מולר מהולנד אשר תציג את פרויקט המחשב שלה. מפגש  עם טל אדלר בוגר ביה"ס החושף לראשונה את פרויקט "הלא מוכרים" כפרים בדואים בנגב. מפגשים עם יוצרי תעודה אוטוביוגרפים: יולי גרשטייל, עמית גורן, יעל פרלוב תערוכות סטודנטים ובוגרים של ביה"ס, מיצגי וידאו, יום עיון המתמקד ביצירה של סוזאן סונטאג עם מרצים שונים ועוד ועוד..

גרסת הדפסה גרסת הדפסה
תגובות גולשים
הוספת תגובה
1
כל כבוד פסטיבל מבורך (ל"ת)
הדר אגאי

אי-מייל פורסם ב-23:17 ,01/12/2005
מתוך שוטף ומתמלא
--
בזהירות ובאירוניה: עיון...
בזהירות ובאירוניה: עיון... שוטף ומתמלא
--
אם רובוטים יכלו לצייר... שוטף ומתמלא
ללמוד ציור מפורמייקה, או: בשבח... שוטף ומתמלא
עולם של קומבינציות שוטף ומתמלא
מוסף | שוטף ומתמלא | טורים | מדריך | קהילה